0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم ۴ برگ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie D Group 5
Costa Rica EC
۱
۰
Ipora EC
Finished
۰۰:۰۰
  World Friendly Club Matches
Randers FC
۵
۱
Vendsyssel FF
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Moskva
۳
۱
Energiya Khabarovsk
inprogress
۱۷:۳۰
Aris Thessaloniki
۱
۰
KAA Gent
inprogress
۱۷:۳۰
FK Khimki
۰
۰
Veles Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
Zenit Penza
۰
۰
FK Sokol Saratov
inprogress
۱۸:۳۰
Kisvarda FC
-
-
FC U Craiova 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  China Super League
Wuhan Yangtze River
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۲:۰۰
Shanghai SIPG
۲
۱
Hebei CFFC
Finished
۱۴:۰۰
Chengdu Qianbao Better City
۱
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۶:۰۰
  Asia AFF U19 Championship
Vietnam U19
۴
۱
Philippines U19
Finished
۱۲:۳۰
Myanmar U19
۰
۳
Thailand U19
Finished
۱۴:۳۰
Indonesia U19
۷
۰
Brunei U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Mongolia First League
Khad FC
۳
۳
Hunters FC
Finished
۱۲:۳۰
Khans Khuns Erchim B
۲
۱
DMU
Finished
۱۵:۳۰
  Asia AFF Championship Women
Singapore (W)
۰
۰
Malaysia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Philippines (W)
۱
۰
Australia (W)
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia (W)
۰
۴
Thailand (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Kingston City U21
۳
۲
Werribee City U21
Finished
۱۲:۴۵
  Malaysia U21 Cup
Sabah U21
۰
۰
UiTM U21
Finished
۱۲:۴۵
Petaling Jaya City FC U21
۳
۱
Terengganu FC III U21
Finished
۱۳:۱۵
Pahang U21
۱
۰
Sarawak United U21
Finished
۱۳:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
۱
۰
Kuching FA U21
Finished
۱۳:۱۵
Negeri Sembilan Naza U21
۳
۱
PDRM U21
Finished
۱۳:۱۵
Perlis United FC U21
۰
۲
Kelantan U21
Finished
۱۳:۱۵
Johor Darul Takzim III U21
۱
۱
Selangor FA U21
Finished
۱۶:۴۵
  Myanmar National League
Myawady
۲
۰
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
  Belarus Reserve League
FK Gomel Reserves
۱
۱
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۴:۰۰
FC Vitebsk Reserves
۴
۱
Dinamo Brest Reserves
Finished
۱۵:۰۰
BATE Borisov Reserves
۰
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Gyeongju H&N Power (W)
۱
۰
Suwon FMC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Changnyeong FC (W)
۱
۳
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۴:۳۰
Boeun Sangmu (W)
۰
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۴:۳۰
Seoul City (W)
۳
۲
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS
۷
۱
Muktijoddha SKC
Finished
۱۴:۳۰
Swadhinata KS
۰
۱
Bangladesh Police Club
Finished
۱۴:۳۰
  Australia New South Wales League One
SD Raiders FC
۰
۰
Northern Tigers
Cancelled
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۰
۵
BFF Academy U19
Finished
۱۴:۳۰
Ugyen Academy FC
۴
۰
Namlha FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Kingston City
۱
۲
Werribee City
Finished
۱۵:۰۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۲
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۱۵
  United States USL League One
FC Tucson
۱
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Resistencia SC Reserves
۰
۲
Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League
The Cong Viettel FC
۰
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۶:۴۵
  Brazil Paraense U20
Sport Brasil PA U20
۱
۱
Comercial PA U20
Finished
۱۷:۰۰
  Cameroon Championship Women
Eclair de Saa (W)
۵
۰
Renaissance de Figuil (W)
Finished
۱۷:۰۰
Canon Yaounde (W)
۰
۰
Amazone FAP (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
CSKA Pamir Dushanbe
۱
۲
Fayzkand
Finished
۱۷:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Ordabasy Shymkent
۲
۰
FK Kaspyi Aktau
inprogress
۱۸:۳۰
  Paraguay Championship Women
Resistencia FC (W)
۱
۰
Club Guarani (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda B
CA Basanez
۲
۳
Club Oriental
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
Pakhtakor Tashkent
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Reserve League
Patronato Reserves
۰
۰
Newells Old Boys Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HIFK
-
-
Ilves
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belarus Premier League
Dnepr Mogilev
-
-
FC Minsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
FC TPS Turku
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Honefoss BK
-
-
Aalesund 2
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  China League One
Qingdao Manatee
۱
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۰
Beijing BG
Finished
۱۶:۰۰
  United States NPSL
FCM Portland
۰
۰
Crossfire Redmond
Finished
۰۵:۳۰
  Egypt League Cup
Future FC
۲
۰
Enppi
Finished
۰۰:۰۰
  Africa Africa Cup of Nations Women
Tunisia (W)
۴
۱
Togo (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
CA Union de Sunchales
۳
۱
Sportivo Belgrano
Finished
۰۰:۰۰
Sportivo AC Las Parejas
۳
۰
Juventud Unida Gualeguaychu
Finished
۰۰:۰۰
Central Norte
۲
۰
Defensores de Belgrano VR
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Tercera Division
Quintero Unido
۰
۵
Provincial Ovalle
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Provincial Ranco
۲
۱
Colchagua CD
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie C
Remo PA
۲
۲
Paysandu
Finished
۰۰:۳۰
Campinense Clube
۱
۳
Botafogo SP
Finished
۰۱:۳۰
Ypiranga RS
۲
۲
Sao Jose PA
Finished
۰۲:۳۰
  United States UWS
Calgary Foothills FC (W)
۵
۱
St Albert Impact FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Primera Division
Alianza Atletico
۰
۰
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۰:۳۰
Sport Boys
۲
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۰:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
۱
۱
Alianza Lima
Finished
۰۰:۳۰
Universitario de Deportes
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Primera Division
12 de Octubre
۱
۳
General Caballero JLM
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۰
۲
Olimpia Asuncion
Finished
۰۲:۴۵
  Peru Segunda Division
Deportivo Llacuabamba
۳
۱
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
Cusco FC
۴
۱
Union Comercio
Finished
۰۰:۳۰
Molinos El Pirata
۱
۰
Juan Aurich Chiclayo
Finished
۰۰:۳۰
CD Alfonso Ugarte
۲
۰
Comerciantes Unidos
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
۲
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۱:۰۰
Sport Chavelines Juniors
۰
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
Instituto de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Atletico de Rafaela
۱
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۲:۰۰
  Jamaica Premier League
Cavaliers FC
۴
۱
Waterhouse FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۲
۱
Dunbeholden FC
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Academia Rey
۱
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۰:۳۰
Atletico El Vigia
۱
۱
Titanes FC
Finished
۰۰:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Club La Union
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۰:۳۰
Olmedo
۱
۲
Mushuc Runa
Finished
۰۳:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۰
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۰:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Fortune
۰
۰
Elite United
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
Icasa
۳
۰
Crato
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Sarmiento
۱
۱
Racing Club
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Huracan
۳
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
USA U20
۶
۰
Dominican Rep U20
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie A
Coritiba FBC
۲
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
America Mg
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
  United States MLS
New York City FC
۲
۲
Atlanta United
Finished
۰۱:۳۰
Columbus Crew
۰
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۲
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۰۰
Minnesota United
۳
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۳۰
Sporting Kansas City
۰
۱
New York Red Bull
Finished
۰۴:۳۰
Nashville SC
۲
۲
Portland Timbers
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo
۱
۲
Charlotte
Finished
۰۵:۰۰
San Jose Earthquakes
۲
۱
Chicago Fire
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira
۳
۲
Carabobo FC
Finished
۰۱:۳۰
Academia Puerto Cabello
۰
۰
Zamora FC
Finished
۰۳:۴۵
  Colombia Regional League
Estudiantes de Medellin
۰
۴
Atletico Nacional Medellin Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  United States NWSL
San Diego Wave (W)
۲
۱
Washington Spirit (W)
Finished
۰۱:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Bolivia LFPB
Guabira Santa Cruz
۰
۱
Always Ready
Finished
۰۱:۴۵
Blooming
۲
۱
Bolivar
Finished
۰۴:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۲
۰
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۰۰
Cobresal Salvador
۲
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Ferrocarril Midland
۱
۱
Deportivo Liniers
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۲
Leon
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna Mexico
۴
۳
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۵
  Brazil Serie D Group 1
Humaita
۱
۲
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
Michigan Stars
۰
۰
Flower City Union
Finished
۰۳:۰۰
  United States USL League Two
Chicago City SC
۴
۲
Springfield ASC
Finished
۰۳:۳۰
Albion Hurricanes Royals
۱
۴
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Golden State Force
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۵:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۱
New England Revolution II
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۲
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۴:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Musan Salama
-
-
Klubi 04
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید